Mobilní aplikace

Direct: Cestovní pojištění online

Pokud máš v plánu to na dovolené pořádně rozjet, pak se nezapomeň také kvalitně pojistit. Ideální je mít neomezený limit na léčebné výlohy. V zahraničí tě i zlomená noha může stát stovky tisíc. Díky pojištění bez limitu od Directu, můžeš být v klidu a užívat si cestu naplno.

V průvodci naleznete

Hledáte pojištění?

Spočítat pojištění

Proč si vybrat pojištění u pojišťovny Direct?

Pojišťovna Direct vás pojistí na jakoukoliv cestu. Můžete se pojistit během pár minut online a mít krytá záda po celou svojí dovolenou. Před sjednáním pojištění si řekněte, jaká vaše cesta bude. Bude relaxační, cestovní, sportovní, pracovní, nebo kombinace více možností?

Direct nabízí 3 základní varianty cestovního pojištění v závislosti na činnosti, kterou budete na dovolené provozovat. Pokud jedete relaxovat, má pro vás Direct 3 varianty.

 • Nejlevnější se jmenuje „Mám to nejnutnější“ a nabízí limit léčebných výloh ve výši 3 mil. korun. Při výběru této varianty nemáte pojištění odpovědnosti ani žádná jiná doplňková připojištění kromě asistenčních služeb. Na týden zaplatíte za tuto variantu 104 korun.
 • 2. možností je varianta „Dám na doporučení“. Za tuto variantu zaplatíte na týden 293 korun a zahrnuje léčebné výlohy s limitem 6 mil. korun, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a asistenční službu.
 • 3. varianta se jmenuje „Počítám se vším“ a získáte v ní léčebné výlohy s neomezeným limitem, pojištění odpovědnosti, úrazu a zavazadel a právní asistenci. To celé za 324 korun na týden.

V případě, že budete na dovolené cestovat, sportovat nebo pracovat, tak se ceny jednotlivých variant budou lehce lišit v závislosti na zvolené aktivitě. Vše si lehce nakonfigurujete online.

Výhody cestovního pojištění Direct

 • Nekonečný limit – V zahraničí vás i zlomená noha může stát stovky tisíc. S neomezeným limitem léčebných výloh se vysokých účtů za lékaře ani pobyt v nemocnici bát nemusíte.
 • Stačí se pojistit v den odjezdu – Pojišťovna Direct vás pojistí od chvíle, kdy zaplatíte. Bez zbytečného papírování. Klidně tedy můžete dát kufry, psa a děti do auta a cestovko sjednat přes mobil před překročením hranic.
 • Platíte jen za to, co opravdu chcete. Proto si rizikové sporty pojistíte jen na dny, kdy budete skutečně sportovat. 
 • Sjednat si cestovní pojištění od Directu mohou i cizinci žijící v ČR, stačí, když mají v ČR adresu. Při online sjednání pak stačí zadat datum narození.

Jaké připojištění Direct nabízí?

Máte pocit, že vám klasické cestovní pojištění nestačí? Potřebujete se připojistit? Direct nabízí celou řadu připojištění, díky kterým bude vaše cestování ještě jednodušší. Patří mezi ně:

Často se ptáte

 • Co dělat, když potřebuji ošetření na dovolené?
  Zobrazit odpověď
  Co dělat, když potřebuji ošetření na dovolené?
 • Vztahuje se cestovní pojištění na zásah horské služby či záchranářů?
  Zobrazit odpověď
  Vztahuje se cestovní pojištění na zásah horské služby či záchranářů?

Příběhy, které bolí tělo i peněženku

Lucie Kalčíková, 34 let, operace slepého střeva v Dubaji

Lucie jezdí do zahraničí často. Při dovolené v Dubaji ji začalo nesnesitelně bolet břicho. Okamžitě zavolala na asistenční linku své pojišťovny, která ji dala instrukce, jak postupovat. Zanedlouho už Lucie ležela na sále připravena k operaci akutního zánětu slepého střeva. Operace proběhla v pořádku a Lucie v nemocnici zůstala ještě týden. Nemocnice v Emirátech jsou velmi moderní a nic jí nechybělo. Zdravotní péče, léky a hospitalizace jsou zde ale velmi nákladné a náklady se nakonec vyšplhaly k částce převyšující 250 000 korun.
Znám mnoho příběhů špatně pojištěných cestovatelů, kterým se dovolená prodražila o pořádný balík. Pomůžu vám, abyste se nestali jedním z nich.

Direct a cestovní pojištění pro COVID-19

Také Direct cestovní pojištění nabízí pojistné krytí v rámci koronaviru. Sami se můžete rozhodnout, zda ho do pojistného balíčku přidáte, nebo ne. Kromě samotného onemocnění koronavirem vás toto pojištění kryje také pro případ nařízené karantény. Pro onemocnění COVID-19 je stanoven samostatný pojistný limit v celkové výši 3 mil. Kč.

Co mám dělat v případě škodní události u pojišťovny Direct?

Pokud nejde o nic akutního a nepotřebujete asistence, můžete si pohodlně vyplnit online formulář na stránkách pojišťovny Direct. Připravte si k ruce číslo smlouvy cestovního pojištění, základní informace kde, kdy a co se stalo + další dokumenty: například lékařské zprávy, účty, protokoly od policie, záznamy o nehodě. Vyplnění by nemělo zabrat více jako 10 minut. 

Na stejné adrese můžete nahlásit i škodu z pojištění odpovědnosti 3. osobám.

Pokud je situace akutní, volejte asistenční službu Direct na číslo +420 291 291 291, která vás nasměrujte do vhodného zdravotnického zařízení a zařídí vše potřebné.

Hledáte pojištění?

Spočítat pojištění

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

 • Ušetří v průměru 2 800 Kč na smlouvu
 • Každý den kontroluje ceny, podmínky a sazby na trhu...
Více o aplikaci
 • Průměrné 
  hodnocení:
 • 5.0