Hledáte pojištění?

Spočítat pojištění

Proč si vybrat pojištění u pojišťovny Direct?

Pojišťovna Direct vás pojistí na jakoukoliv cestu. Můžete se pojistit během pár minut online a mít krytá záda po celou svojí dovolenou. Před sjednáním pojištění si řekněte, jaká vaše cesta bude. Bude relaxační, cestovní, sportovní, pracovní, nebo kombinace více možností?

Direct nabízí 3 základní varianty cestovního pojištění v závislosti na činnosti, kterou budete na dovolené provozovat. Pokud jedete relaxovat, má pro vás Direct 3 varianty.

 • Nejlevnější se jmenuje „Mám to nejnutnější“ a nabízí limit léčebných výloh ve výši 3 mil. korun. Při výběru této varianty nemáte pojištění odpovědnosti ani žádná jiná doplňková připojištění kromě asistenčních služeb. Na týden zaplatíte za tuto variantu 104 korun.
 • 2. možností je varianta „Dám na doporučení“. Za tuto variantu zaplatíte na týden 293 korun a zahrnuje léčebné výlohy s limitem 6 mil. korun, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a asistenční službu.
 • 3. varianta se jmenuje „Počítám se vším“ a získáte v ní léčebné výlohy s neomezeným limitem, pojištění odpovědnosti, úrazu a zavazadel a právní asistenci. To celé za 324 korun na týden.

V případě, že budete na dovolené cestovat, sportovat nebo pracovat, tak se ceny jednotlivých variant budou lehce lišit v závislosti na zvolené aktivitě. Vše si lehce nakonfigurujete online.

Frenkee box
Chystáš se na dovolenou v době pandemie COVID-19? Cestovní pojištění od Directu momentálně nekryje náklady související s koronavirem. Více o platnosti cestovního pojištění v případě onemocnění COVID-19 a pojištění letenek během epidemie COVID-19 najdeš v mých nejnovějších článcích. Vhodné cestovní pojištění pro COVID-19 ti pomůžu sjednat během několika minut.

Výhody cestovního pojištění Direct

 • Nekonečný limit – V zahraničí vás i zlomená noha může stát stovky tisíc. S neomezeným limitem léčebných výloh se vysokých účtů za lékaře ani pobyt v nemocnici bát nemusíte.
 • Stačí se pojistit v den odjezdu – Pojišťovna Direct vás pojistí od chvíle, kdy zaplatíte. Bez zbytečného papírování. Klidně tedy můžete dát kufry, psa a děti do auta a cestovko sjednat přes mobil před překročením hranic.
 • Platíte jen za to, co opravdu chcete. Proto si rizikové sporty pojistíte jen na dny, kdy budete skutečně sportovat. 

Jaké připojištění Direct nabízí?

Máte pocit, že vám klasické cestovní pojištění nestačí? Potřebujete se připojistit? Direct nabízí celou řadu připojištění, díky kterým bude vaše cestování ještě jednodušší. Patří mezi ně:

Často se ptáte

 • FAQ - otázka

  Co dělat, když potřebuji ošetření na dovolené?

  Pokud se na svých cestách ocitnete v nesnázích, zavolejte na asistenční službu pojišťovny Direct – +420 291 291 291. Telefonní číslo máte uvedené také na vaší kartičce cestovního pojištění. Vyškolení zaměstnanci pojišťovny vám pomohou najít zdravotnické zařízení, kde po vás nebudou chtít hotovost. Pokud to není možné, náklady vám pojišťovna vyplatí zpětně až do výše limitu, který jste si zvolili. U Directu můžete mít limit neomezený.
  FAQ - odpověď
 • FAQ - otázka

  Vztahuje se cestovní pojištění na zásah horské služby či záchranářů?

  Ano, v případě ohrožení zdraví nebo života zaplatí Direct i zásahy horské služby a záchranářů. V tomto případě je dobré myslet na dostatečně vysoký limit u léčebných výloh.
  FAQ - odpověď

Frenkee avatar Frenkee avatar

Lucie Kalčíková, 34 let, operace slepého střeva v Dubaji

Lucie jezdí do zahraničí často. Při dovolené v Dubaji ji začalo nesnesitelně bolet břicho. Okamžitě zavolala na asistenční linku své pojišťovny, která ji dala instrukce, jak postupovat. Zanedlouho už Lucie ležela na sále připravena k operaci akutního zánětu slepého střeva. Operace proběhla v pořádku a Lucie v nemocnici zůstala ještě týden. Nemocnice v Emirátech jsou velmi moderní a nic jí nechybělo. Zdravotní péče, léky a hospitalizace jsou zde ale velmi nákladné a náklady se nakonec vyšplhaly k částce převyšující 250 000 korun.

Direct a cestovní pojištění pro COVID-19

Také Direct cestovní pojištění nabízí pojistné krytí v rámci koronaviru. Sami se můžete rozhodnout, zda ho do pojistného balíčku přidáte, nebo ne. Kromě samotného onemocnění koronavirem vás toto pojištění kryje také pro případ nařízené karantény. Pro onemocnění COVID-19 je stanoven samostatný pojistný limit v celkové výši 3 mil. Kč.

Frenkee box
Ale pozor! Direct pojišťovna nabízí klientům cestovní pojištění s pojistným krytím proti koronaviru pouze pro země EU, Island, Lichtenštejnsko, Norsko, Švýcarsko a Velkou Británii. Pokud se tedy rozhodneš vycestovat jinam, počítej s tím, že COVID-19 pojištění nekryje.

Co mám dělat v případě škodní události u pojišťovny Direct?

Pokud nejde o nic akutního a nepotřebujete asistence, můžete si pohodlně vyplnit online formulář na stránkách pojišťovny Direct. Připravte si k ruce číslo smlouvy cestovního pojištění, základní informace kde, kdy a co se stalo + další dokumenty: například lékařské zprávy, účty, protokoly od policie, záznamy o nehodě. Vyplnění by nemělo zabrat více jako 10 minut. 

Na stejné adrese můžete nahlásit i škodu z pojištění odpovědnosti 3. osobám.

Pokud je situace akutní, volejte asistenční službu Direct na číslo +420 291 291 291, která vás nasměrujte do vhodného zdravotnického zařízení a zařídí vše potřebné.

Hledáte pojištění?

Spočítat pojištění
Stačí zadat svůj e-mail.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí - Smluvní podmínky