Mobilní aplikace

Konsolidace půjček ČSOB

Nestíháš včas splácet půjčky a zvažuješ, že je raději sloučíš do jedné? Konsolidace půjček u ČSOB je zcela bez skrytých poplatků a pokud včas splatíš prvních 6 splátek, získáš navíc nárok na Flexi balíček, který ti dovolí změnit výši splátek nebo třeba předčasně splatit celý úvěr.

V průvodci naleznete

Hledáte pojištění?

Spočítat pojištění

Konsolidace půjček ČSOB: Co nabízí?

Konsolidaci půjček najdete také v nabídce produktů Československé obchodní banky, a. s., která v současné době nabízí úrokovou sazbu 6,9 %. Maximální výše úvěru je stanovena na 800 tis. Kč. a minimálně můžete sloučit půjčky již za 50 tis. Kč.

U ČSOB můžete konsolidovat půjčky, úvěry z kreditních karet i kontokorent (půjčka vzniklá přečerpáním prostředků z běžného účtu).

Konsolidace půjček ČSOB: Výhody

 • Klienti, kteří včas uhradí prvních 6 splátek mají nárok na Flexi balíček. Tento speciální balíček umožňuje snížit, odložit nebo zvýšit splátky, vložit mimořádnou splátku nebo předčasně splatit půjčku.

 • Půjčky je můžete splácet 1 rok až 10 let. Sami se tedy rozhodnete, jak dlouhá doba splácení vám vyhovuje.
 • Můžete si půjčit další peníze, a to až do maximální výše konsolidace. Dosáhnete tak na částku až 800 tis. Kč.

 • Za konsolidaci půjček u ČSOB neplatíte žádné poplatky a vedení účtu u ČSOB máte také zdarma.
 • Zasílání pravidelných měsíčních výpisů online je zdarma. V případě papírových výpisů poštou zaplatíte za jeden výpis 45 Kč.
 • Během 90 dní od podpisu smlouvy můžete od konsolidace půjček odstoupit a peníze vrátit. Pojišťovna vám současně vrátí i zaplacené úroky. Tato možnost neplatí pro klienty s úvěry sjednanými na pobočkách České pošty.

Konsolidace půjček ČSOB: Jak sjednat?

Pro účely schválení konsolidace budete potřebovat 2 doklady totožnosti (např. občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz), doklady potvrzující váš příjem a dokumenty k jednotlivým úvěrům, které plánujete sloučit. Konsolidaci půjček u ČSOB vyřešíte:

 • Online. Do online formuláře Sjednání konsolidace jednoduše vyplníte osobní údaje a informace o příjmech a výdajích. Následně vám přijde návrh smlouvy, kterou podepíšete, a to buď na pobočce, nebo prostřednictvím internetového bankovnictví (pokud jste stávajícím klientem).
 • Telefonicky. Zaměstnanec ČSOB vás kontaktuje na uvedené telefonní číslo, vyplní s vámi podklady potřebné pro sloučení půjček a vysvětlí vám, jak dále postupovat.
 • Osobně na pobočce. Stačí vyplnit online formulář Žádosti o schůzku, ve kterém vyberete vhodnou pobočku a termín. Při osobním setkání pak se zaměstnancem banky domluvíte vše potřebné.

Na základě přijaté žádosti banka následně ověří váš příjem. K tomu slouží buď bankovní účet u ČSOB nebo formulář pro potvrzení příjmů za poslední 3 měsíce, který vyplní a potvrdí váš zaměstnavatel. Tento formulář je volně ke stažení na webových stránkách ČSOB.

Frenkee Highlight: Podmínkou pro schválení žádosti o konsolidaci půjček je založení bankovního účtu u ČSOB. Vedení účtu není zpoplatněno.

Pokud je proces konsolidace půjček úspěšný, pravidelnou splátku úvěru hradíte následně ČSOB v předem stanovený termín, z poskytnutého úveru zároveň musíte sami uhradit původní půjčky.

Samozřejmě se ale může stát, že se s bankou nedohodnete na podmínkách, které by vyhovovaly oběma stranám. V takovém případě stojí za zvážení prozkoumat nabídku dalších bank a pokusit se o sloučení splátek jinde.

Máte zájem o konsolidaci půjček? Frenkee pro vás vytvoří nabídku přesně na míru. Stačí jen do formuláře zadat základní informace a během pár minut získáte nezávaznou nabídku.

Často se ptáte

 • Je konsolidace půjček u ČSOB omezena maximálním počtem úvěrů?
  Zobrazit odpověď
  Je konsolidace půjček u ČSOB omezena maximálním počtem úvěrů?
 • Mohu u ČSOB konsolidovat i nebankovní půjčky?
  Zobrazit odpověď
  Mohu u ČSOB konsolidovat i nebankovní půjčky?
 • Nahlíží ČSOB při posuzování žádosti o konsolidaci do registru dlužníků?
  Zobrazit odpověď
  Nahlíží ČSOB při posuzování žádosti o konsolidaci do registru dlužníků?

Hledáte pojištění?

Spočítat pojištění

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

 • Ušetří v průměru 2 800 Kč na smlouvu
 • Každý den kontroluje ceny, podmínky a sazby na trhu...
Více o aplikaci
 • Průměrné 
  hodnocení:
 • 5.0