Mobilní aplikace

Rozsah pojištění léčebných výloh

Limit pojistného plnění má každá pojišťovna nastavený jinak. Většinou si můžete vybrat z různých cenově rozdílných balíčků. Ceny se liší jak podle toho, co pojištění obsahuje, tak hlavně podle výše limitu léčebných výloh. Limit pojistného plnění se pohybuje obvykle v rozmezí od 1-10 mil.korun. Pojišťovna AXA Assistance nabízí u cestovního pojištění Excelent dokonce limit 500 mil. Kč. Pojišťovna Direct poskytuje v rámci cestovního pojištění právěneomezené krytí léčebných výloh, se kterým už můžete jet opravdu kamkoliv a počítat s nejhorším. 

Rizikové skupiny jako senioři nebo děti sáhnou po neomezeném krytí 

Děti, nebo spíše jejich rodiče, a starší lidé by měli po maximálním krytí léčebných výloh sáhnout automaticky. Obě věkové skupiny jsou rizikové a náchylnější ke zranění či náhlému zhoršení zdravotního stavu.

Nejdůležitější kritérium pro výběr neomezených výloh? Cílová destinace!

Při cestě po Evropě můžete sáhnout po pojištění s nižším krytím léčebných výloh, nechoďte ale pod hranici 3 mil. korun. Jestli se ale chystáte lyžovat nebo chodit po horách třeba v Rakousku nebo ve Francii, neomezený limit léčebných výloh se hodí hlavně kvůli zásahu vrtulníku na místě. Pro představu, jeden den hospitalizace v Rakousku by vás vyšel na 50 000 korun, zlomený loket zhruba na 160 000 korun a třeba poranění hlavy ve Francii až na 1 300 000 korun. Velmi drahé zdravotnictví je také v USA a exotických zemích. Při jakékoliv cestě mimo Evropu je pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh ideální volbou.

Hledáte cestovní pojištění?

Spočítat pojištění
Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

  • Ušetří v průměru 2 800 Kč na smlouvu
  • Každý den kontroluje ceny, podmínky a sazby na trhu...
Více o aplikaci
  • Průměrné 
    hodnocení:
  • 5.0