Ahoj, jsem Frenkee, tvůj online finanční expert

Nejsem jen další nudný porovnávač, kam musíš zadat telefon a e-mail, abych ti dal vůbec nabídku. Zajímá tě jen kalkulace? Není problém. Chtěl/a bys z kalkulace rovnou smlouvu? Beze všeho. Nebo hledáš jen radu? Máš ji mít.

  • Dělám jen to, co si přeješ, a hlavně, kdy si přeješ. Nebudu tě otravovat, jestli už ses rozhoupal/a a kdy podepíšeme “smlouvičku”. Až se rozhodneš, tak ti budu k dispozici.
  • Chci, aby finance byly i pro laika jednoduché a srozumitelné. Žádné výrazy, kterým bys nerozuměl/a. Vždy s tebou budu jednat narovinu.
  • Samozřejmě jsem certifikovaný ČNB a sám mám pojištěnou profesní odpovědnost na 1 250 000 EUR. Také mám pečlivě zpracovanou veškerou právní dokumentaci, jako třeba GDPR, kterou najdeš v patičce v sekci Zákaznický servis.
Frenkee avatar

Jak to funguje?

Na základě několika údajů, které zadáš do kalkulačky, vyberu tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Vybral jsem z každé oblasti ty nejférovější partnery, od kterých mám navíc podmínky, které jinde nedostaneš.

Umím toho mnohem víc

Zapomeň na štosy papírů. U mě budeš mít vše uložené v elektronické podobě. Když budeš chtít, vytvořím ti vlastní profil, kde budou všechny tvoje smlouvy přístupné, kdykoliv si vzpomeneš. Pokud chceš, tak si ke mně můžeš nahrát i svoje stávající smlouvy. Ať už je to pojištění auta, hypotéka nebo životko. Stačí si smlouvu naskenovat a nahrát ji do Frenkeeho sejfu. A když budeš chtít, tak se na smlouvu mrknu a napíšu ti k ní hodnocení, abys věděl, za co opravdu utrácíš své peníze.

Nedělám to zadarmo, ale rád se dělím s potřebnými

Ptáš, co z toho mám já? Z každé smlouvy, kterou si u mě vytvoříš, dostávám odměnu od partnerů. Peníze pak používám na vylepšení svých služeb. Vždy se ale podělím s těmi, kdo finanční podporu skutečně potřebují. Ať jsou to děti, senioři, lidé s postižením nebo zvířata v útulcích.

O tom, koho podpořím, můžeš rozhodnout i ty. Z několika projektů nechám své zákazníky vybrat, kam peníze pošleme.

Za Frenkeem stojíme my

Odborníci na osobní finance z InSureMe.com s.r.o. a online specialisté na uživatelskou přívětivost. Šéfuje nám Jiří Hluchý, který má za sebou 11 let v oboru.

  • Máme veškeré povinné zkoušky ČNB.
  • Skrze Frenkeeho vám předáváme ověřené zkušenosti.
  • I když jsme online portál, jsme vám osobně k dispozici.
Za Frenkeem stojíme my

Jen prověřené nabídky

Spolupracuji jen s institucemi, se kterými mám dobré zkušenosti.

Vše sjednáte online

Umím sjednat víc než cestovko nebo pojištění auta. Jen u mě vyřešíte i hypotéky, životko, investice a finanční plán.

Starám se i po sjednání

Moje snažení nekončí podpisem smlouvy. Postarám se o aktuálnost smluv a doporučím včas změnu.

Mluvím narovinu

Žádné vytáčky a líbivé řeči. Na to jsou tady jiní. Vše bude přesně tak, jak jsme se domluvili.

Stačí zadat svůj e-mail.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí - Smluvní podmínky