Ahoj, jsem Frenkee, tvůj online finanční expert

Nejsem jen další nudný porovnávač, kam musíš zadat telefon a e-mail, abych ti dal vůbec nabídku. Zajímá tě jen kalkulace? Není problém. Chtěl bys z kalkulace rovnou smlouvu? Beze všeho. Nebo hledáš jen radu? Máš ji mít.

  • Dělám jen to, co si přeješ, a hlavně, kdy si přeješ. Nebudu tě otravovat, jestli už ses rozhoupal a kdy podepíšeme “smlouvičku”. Až se rozhodneš, tak ti budu k dispozici.
  • Chci, aby finance byly i pro laika jednoduché a srozumitelné. Žádné výrazy, kterým bys nerozuměl. Vždy s tebou budu jednat narovinu.
  • Samozřejmě jsem certifikovaný ČNB a sám mám pojištěnou profesní odpovědnost na 1 250 000 EUR. Také mám pečlivě zpracovanou veškerou právní dokumentaci, jako třeba GDPR, kterou najdeš v patičce v sekci Zákaznický servis.
Ahoj, jsem Frenkee, tvůj online finanční expert
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Na základě několika údajů, které zadáš do kalkulačky, vyberu tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Do své nabídky jsem už vybral z každé oblasti ty nejférovější partnery, od kterých mám navíc nabídky, které jinde nedostaneš.

Umím toho mnohem víc

Zapomeň na štosy papírů. U mě budeš mít vše uložené v elektronické podobě. Když budeš chtít, vytvořím ti vlastní profil, kde budou všechny tvoje smlouvy přístupné, kdykoliv si vzpomeneš. Pokud chceš, tak si ke mně můžeš nahrát i svoje stávající smlouvy. Ať už je to pojištění auta, hypotéka nebo životko. Stačí si smlouvu naskenovat a nahrát do profilu. A když budeš chtít, tak se na smlouvu mrknu a napíšu ti k ní hodnocení, abys věděl, za co opravdu utrácíš své peníze.

Umím toho mnohem víc
Nedělám to zadarmo, ale rád se dělím s potřebnými

Nedělám to zadarmo, ale rád se dělím s potřebnými

Ptáš, co z toho mám já? Z každé smlouvy, kterou si u mě vytvoříš, dostávám odměnu od partnerů. Peníze pak používám na vylepšení svých služeb. Vždy se ale podělím s těmi, co finanční podporu skutečně potřebují. Ať jsou to děti, senioři, lidé s postižením nebo zvířata v útulcích.

O tom, koho podpořím, můžeš rozhodnout i ty. Z několika projektů nechám své zákazníky vybrat, kam peníze pošleme.

Za Frenkeem stojíme my

Odborníci na osobní finance z InSureMe.com s.r.o. a online specialisté na uživatelskou přívětivost. Šéfuje nám Jiří Hluchý, který má za sebou 11 let v oboru.

  • Máme veškeré povinné zkoušky ČNB.
  • Skrze Frenkeeho vám předáváme ověřené zkušenosti.
  • I když jsme online portál, jsme vám osobně k dispozici.
Frenkee

Jirka (Founder & CEO)

Jirka je duchovním otcem Frenkeeho a prostřednictvím vývojového týmu mu předává know-how ze svých 15 let zkušeností ve finančním poradenství a plánování. Sám má nejvyšší vzdělání pod dohledem ČNB na úvěry, pojištění, investice a penzijní produkty. Můžete se s ním poradit o jakémkoliv finančním produktu, ale jeho srdcovkou jsou auta a autopojištění.

Frenkee

Veronika (Manažer a garant pro Hypotéky)

Veronika se po letech v oblasti finančního plánování přesunula k hypotékám, na které je dnes opravdovou odbornicí. Skvěle se orientuje v daňových přiznáních, takže umí připravit výhodnou nabídkou i pro podnikatele a OSVČ. Vede celý hypoteční tým a kontroluje všechny nabídky, než je Frenkee předá svým zákazníkům.

Frenkee

Helena (Garant pro pojištění)

Helča zná snad všechny pojistné podmínky, které kdy pojišťovny vydaly… Pojištění aut, majetku, cestovko a životko jsou její nejoblíbenější produkty, o kterých může klidně vyprávět ze spaní. Pojišťovnictví se věnuje přes 10 let, takže je dnes Frenkeeho pravou rukou pro pojistky všeho druhu.

Frenkee

Renata (Support)

Renča je mistryní zákaznické podpory a odpovídá na vaše dotazy na telefonu, chatu a v e-mailech. O Frenkeeho zákazníky se stará od prvních chvil, takže má dokonalý přehled. A když náhodou hned nezná odpověď na všetečný dotaz? Tak obratem připraví odpověď se specialisty na danou oblast a pošle vám ji do mailu. Žádný váš dotaz tak nikdy nezapadne.

Jen prověřené nabídky

Spolupracuji jen s institucemi, se kterými mám dobré zkušenosti.

Vše sjednáte online

Umím sjednat víc než cestovko nebo pojištění auta. Jen u mě vyřešíte i hypotéky, životko, investice a finanční plán.

Starám se i po sjednání

Moje snažení nekončí podpisem smlouvy. Postarám se o aktuálnost smluv a doporučím včas změnu.

Mluvím narovinu

Žádné vytáčky a líbivé řeči. Na to jsou tady jiní. Vše bude přesně tak, jak jsme se domluvili.

Stačí zadat svůj e-mail.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí - Smluvní podmínky