Mobilní aplikace

Co je to rodinný balíček cestovního pojištění?

Rodinný balíček je výhodnější varianta cestovního pojištění vhodná pro rodiny, kdy pojistíte celou rodinu najednou na 1 výjezd do zahraničí. Online je to pohodlnější než pojišťovat dospělé, děti a seniory zvlášť.

AXA Assistance nabízí 3 varianty rodinného pojištění, které se liší výší léčebných výloh a také cenou. Rozhodnout se můžete mezi pojištěním Excelent, Komfort a Reference.

Ke všem variantám si můžete zvolit také pojištění rizikových sportů, manuální práce, autoasistence na cestách, pojištění půjčeného vozidla nebo pojištění Drink povolen.

Direct pojišťovna má v nabídce také 3 varianty rodinného pojištění. Můžete si vybrat z pojištění: Mám to nejnutnější, Dám na doporučení a Počítám se vším.

  • U nejlevnější varianty „Mám to nejnutnější“ najdete léčebné výlohy do 3 mil. korun/osobu a také cestovní asistenci.
  • U varianty „Dám na doporučení“ máte krytí léčebných výloh do výše 6 mil. korun/osobu a navíc pojištění odpovědnosti, zavazadel a cestovní asistenci.
  • Nejdražší varianta „Počítám se vším“, kryje léčebné výlohy neomezeně. Navíc cestovní asistenci, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, zpoždění letu a právní ochranu.

Ve všech 3 případech si můžete u Directu navíc připojistit asistenci vozidla, pojištění vozidla z půjčovny, poškození sportovního vybavení, pojištění storno poplatků, rizikové sporty a manuální práci.

Hledáte cestovní pojištění?

Spočítat pojištění
Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

  • Ušetří v průměru 2 800 Kč na smlouvu
  • Každý den kontroluje ceny, podmínky a sazby na trhu...
Více o aplikaci
  • Průměrné 
    hodnocení:
  • 5.0