Frenkeeho životní pojištění pro klidnější život

Jedině životní pojištění, které odpovídá co nejpřesněji vaší rodinné a finanční situaci, vás spolehlivě ochrání. Proto potřebuji několik údajů.

Frenkee Portret


Na co se životní pojištění vztahuje?

messages.lifeInsuranceQuickLinks.title1

Pokud dojde na nejhorší, vaše rodina získá prostředky na pohodlný život.

messages.lifeInsuranceQuickLinks.title2

Stal se vám úraz, nebo vás postihla nemoc? Životko pokryje výpadek příjmů a zaplatí rentu.

messages.lifeInsuranceQuickLinks.title3

Nemůžete pracovat? Z živctka získáte denní, nebo měsíční částku, aby rodinný rozpočet neutrpěl.

messages.lifeInsuranceQuickLinks.title4

Vzali jste si úvěr? Z životního pojištění poplatíte hypotéku a jiné závazky.

messages.lifeInsuranceQuickLinks.title5

Nemoc je mnohem pravděpodobnější než úraz a na některé se vztahuje dokonce vyšší plnění.

messages.lifeInsuranceQuickLinks.title6

S životkem získáte plnění za každý den v nemocnici, kdy nemůžete pracovat a žít naplno.

Jak funguje online sjednání životního pojištění?

 1. Vyplňte několik údajů Bez přesného zadání nepřipravím smysluplnou nabídku.
 2. Proberte detaily s mými kolegy a zeptejte se, co vás zajímá Možná se budeme potřebovat ještě na něco zeptat. Nebo budete mít sami dotazy. Spojíme se s vámi po telefonu, e-mailem, nebo přes váš zákaznický Sejf. Záleží na vás, ale telefon funguje nejlíp. Je to prostě rychlé.
 3. Získejte ZDARMA návrhy životního pojištění Moji kolegové a specialisté na životní pojištění připraví několik nezávazných nabídek přesně podle vašeho zadání. Konečně víte, co ve smlouvě máte a za co budete platit. Konečně životko, které dává smysl.
 4. Zeptejte se na cokoliv Není vám v nabídce něco jasné? Máte dotazy k pojistným podmínkám nebo příkladům plnění? Ptejte se a my udělám maximum, abyste dostali rychle odpovědi na své dotazy.
 5. Sjednejte si jednu z variant Podpis přes SMS nebo displej vašeho telefonu? Moderní způsob, jak si sjednat životko. Už žádné otravné schůzky.

Proč si vyřídit životní pojištění online?

Zadejte několik údajů o své životní situaci, proberte detaily s Frenkeeho specialisty a máte jistotu, že si sjednáte životní pojištění, které skutečně odpovídá tomu, co řešíte a potřebujete. Jiné životní pojištění se hodí, když máte hypotéku, a jiné, když máte vysoce rizikové povolání. Proto je potřeba ho správně nastavit, abyste neplatili zbytečně za rizika, která se vás netýkají, a naopak nešetřili na rizicích, která jsou nejpravděpodobnější.

Jak správně nastavit životní pojištění?

 • Pojištění smrti zahrňte do životka, když máte děti nebo úvěry.
 • Závažnou nemoc nebo úraz zahrňte vždy, protože potřebujete podporu, když nebudete moci vydělávat peníze, a také můžete být odkázání na druhého, který bude muset svou výdělečnou činnost sám omezit, aby se o vás mohl postarat.
 • Invaliditu a trvalé následky se vyplatí pojistit na násobky ročního příjmu.

A je toho mnohem víc, na co nezapomenout, ale s Frenkeem si s nastavením životka nemusíte lámat hlavu. Vždy získáte životní pojištění, které dává smysl, má minimum výluk a my se za něj můžeme zaručit.

Často se ptáte

 • FAQ - otázka

  Co je to životní pojištění?

  Životní pojištění chrání pojištěnou osobu a jeho/její blízké před možnými riziky. Životní pojištění by mělo být sjednáno především pro případ smrti, invalidity a pracovní neschopnosti. Výhodou životního pojištění je skutečnost, že si s pomocí nejrůznějších připojištění můžete vytvořit pojistný produkt přesně na míru. Některé druhy životního pojištění mohou sloužit také k tvorbě finančních rezerv do budoucna (např. investiční životní pojištění).
  FAQ - odpověď
 • FAQ - otázka

  Proč mít životní pojištění?

  Stále nechápete, k čemu je životní pojištění dobré a jaké má životní pojištění výhody? Životní pojištění chrání vás, vaše příjmy a vaše nejbližší. Zvážit by ho měl každý, kdo už má nebo zakládá rodinu, má finanční závazky (např. hypotéku, leasing na auto), nebo se nechce spoléhat na pomoc ostatních. Životní pojištění vás sice neochrání před nepřízní osudu, ale zajistí vám a vašim blízkým finanční prostředky, abyste vzniklou situaci mohli vyřešit.
  FAQ - odpověď
 • FAQ - otázka

  Co se stane při neplacení životního pojištění?

  Pokud nezaplatíte životní pojištění, dostanete od pojišťovny nejprve upomínku. V případě, že dluh neuhradíte ani po této výzvě, pojišťovna životní pojištění ukončí. Ale pozor! Ukončená smlouva neznamená konec vašeho závazku. Pojišťovna po vás může dluh vymáhat, a vy tak můžete ve výsledku zaplatit i tučné penále. Pokud tedy nejste s pojistkou spokojeni, raději zvažte výpověď životního pojištění nebo převod životního pojištění k jiné pojišťovně.
  FAQ - odpověď
 • FAQ - otázka

  U jaké pojišťovny je dobré se pojistit na život?

  Základem je vybrat pojišťovnu, která umí pojistit váš skutečný životní styl (zaměstnání, volnočasové aktivity). Nenechte se zlákat pouze nízkou cenou, protože nejlevnější životní pojištění nemusí být nejvýhodnější. Zároveň si uvědomte, že se pojišťovna v případě pojistné události vždy řídí obsahem pojistné smlouvy a pojistnými podmínkami. Proto byste se s podmínkami smlouvy měli před podpisem důkladně seznámit. Nebo si s životním pojištěním nechte poradit od Frenkeeho, který vám během chvilky připraví nezávaznou kalkulaci životního pojištění.
  FAQ - odpověď
 • FAQ - otázka

  Mám sjednané životní pojištění. Kdy dostanu peníze, když se mi něco stane?

  Aby vám pojišťovna mohla vyplatit pojistné plnění, v první řadě musí ukončit šetření pojistné události. Na to má ze zákona 3 měsíce, samozřejmě to může stihnout dříve. Základním předpokladem pro rychlé vyřízení škodní události z životního pojištění je rychlé odeslání správně vyplněných dokumentů a lékařských zpráv. Vyplácení peněz v rámci pojištění úrazu je obecně rychlejší, zpravidla vám pojišťovna zaplatí už v průběhu léčení.
  FAQ - odpověď

Všechny dotazy ...

Píšu články o tom, co vás zajímá

Frenkee portrét
Stačí zadat svůj e-mail.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí - Smluvní podmínky