Mobilní aplikace

Investujte jednoduše a bezpečně

Frenkee vám ve spolupráci s Portu navrhne portfolio a pak vaše peníze investuje do velkého množství cenných papírů a instrumentů z celého světa, například do amerických nebo evropských akcií.

200 000 +

uživatelů důvěřuje Portu.cz

27 mld. Kč

pod správou Portu.cz

10.5 %

průměrný výnos od založení Portu

Kolik investovat a kolik vydělám?

Čím vyšší rizikový profil, tím více může výnos nebo ztráta vaší investice kolísat v čase. Jaký je váš rizikový profil zjistíte vyplněním investičního dotazníku.

Chci začít investovat

Model očekávaného vývoje

Odpovědná varianta (ESG)

Společensky odpovědné firmy

ESG skóre vyšší o 26,9 %

Snížení uhlíkové intenzity o 24,5 %

Zachování finanční výkonnosti

Složení portfolia

Třída aktiv

Zastoupení

 • Zastoupení:
 • Měna:
 • Popis:
 • TER:

Proč investovat s Portu?

6 lý do thuyết phục

#1

Bởi vì nó hoạt động tốt

Hãy xem kết quả từ năm 2013 và nó sẽ như thế nào với lợi nhuận, nếu chúng tôi đã đầu tư danh mục đầu tư của bạn từ năm 2013? Các danh mục đầu tư từ 1 đến 10 được sắp xếp từ rủi ro và lợi nhuận tương đối thấp (1) đến rủi ro và lợi nhuận tương đối cao (10). Bạn có thể đọc về cách mỗi danh mục đầu tư được xây dựng tại đây.

Proč investovat s Portu?
#2

Công nghệ thông minh và kinh nghiệm

Trong quản lý đầu tư, Portu dựa vào sự kết hợp của tự động hóa tiên tiến, phần mềm độc quyền riêng và kinh nghiệm của các quản lý danh mục đầu tư từ WOOD & Company, một công ty Séc với lịch sử 30 năm.

#3

Lợi nhuận cao hơn lâu dài

Lợi nhuận trung bình của thị trường cổ phiếu toàn cầu trong 50 năm qua là 8,5% hàng năm. Tương tự, danh mục đầu tư của bạn cũng có thể tăng trưởng – nó phản ánh sự phát triển của thị trường.

#4

Khoản gửi và rút linh hoạt

Đầu tư lâu dài và định kỳ là lý tưởng. Tuy nhiên, bạn có thể gửi thêm khoản tiền một lần bất cứ lúc nào và cũng dễ dàng rút tiền.

#5

Dịch vụ cao cấp cho mọi người

Mọi người đều xứng đáng có quyền truy cập vào quản lý tài chính chuyên nghiệp. Với Portu, bạn nhận được danh mục đầu tư đa dạng toàn cầu được cá nhân hóa, dù bạn đầu tư một triệu hay chỉ 500 korun.

#6

Mọi thứ đều ở một nơi trong ứng dụng thông minh của Frenkeeho

Bạn có thể thấy rõ cách đầu tư của mình phát triển trong ứng dụng di động của Frenkeeho. Và bạn có thể đầu tư thông qua nó trên toàn thế giới.

„Šikovná appka“ - Karel B.
Proč investovat s Portu?

Jak začít

Celé vám to nezabere víc jak 10 minut

 • Založte si účet na Frenkeem

 • Nejdříve vás poznáme

  Nejprve zjistíme, jaký máte investiční cíl, jaké jsou vaše znalosti a zkušenosti s investováním a jak se stavíte k riziku. Jen tak můžeme vybrat tu nejvhodnější investici pro vás.

 • Vybereme vhodnou investici

  Navrhneme, jak by mělo vypadat vaše portfolio, aby vám sedělo jako šaty na míru. Zkušenější investoři však můžou vzít investici do svých rukou a nastavit si strategii vlastní nebo investovat tematicky.

 • Bezpečně ověříme vaši totožnost

  Stejně jako předchozí kroky, i vyplnění osobních údajů zvládnete odkudkoli během pár minut. My vaši identitu bezpečně ověříme a založíme vám Portu.

 • Převedete peníze a my je zainvestujeme

  Nyní už stačí jen poslat váš první vklad a nechat peníze pracovat za vás. Vývoj vašich investic pravidelně monitorujeme a kontrolujeme. Vy tak můžete svůj drahocenný čas trávit jinde.

Co na Frenkeeho říkáte?

Frenkee aplikace od vás získal na Google Play a AppStore 5.0 hvězdiček. Děkujeme!

Pracuji vždy ve váš prospěch
Radek Hudák před 5 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

S Frenkeem jsem řešil hypotéku a některá pojištění. Vždycky super a rychlé jednání. Prakticky vše vyřízeno v pohodě online, takže pro mě ideální.

Pracuji vždy ve váš prospěch
Jan Kubíček před 8 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Přes Frenkee jsem řešil hypotéku již 2x a jsem velice spokojený. Osobní přístup, flexibilita, rychlá komunikace a profesionalita poradců. Doporučuji všem, kteří hledají poradenství ve finančních službách.

Pracuji vždy ve váš prospěch
Jakub Vrzák před 7 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Služeb společnosti Frenkee jsem využil, když mi moje banka na poslední chvíli zamítla financování projektu a potřeboval jsem to rychle vyřešit. Profesionální servis mě mile překvapil a rozhodně služby Frenkee doporučuji všem !

Pracuji vždy ve váš prospěch
Radek M. před rokem
Pracuji vždy ve váš prospěch

Využil jsem finančního poradenství od společnosti Frenkee k získání podkladů k mé bakalářské práci. Velmi mi tak usnadnili práci a bez nutnosti zdlouhavého obvolávání jednotlivých bank mi zaslali nabídky vybraných hypotečních bank. Přehledy jsou zpracované přehledně a jednoduše a zároveň obsahují všechny podstatné informace a jednotlivá vyčíslení. Se vším poradí a vysvětlí. Bonusem už je pak jen rychlá reakce. :)

Pracuji vždy ve váš prospěch
Lukáš Krist před 11 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Perfektní služba. Od povinného ručení pres nejvýhodnější hypotéku. Vse na jednom miste a online. A kdyz uz je nutný kontakt, primo vzorně se o vás postarají. Vlastní zkušenosti. Postupně pod Frenkeeho presouvam veškeré pojištění, mam pres něj hypotéku a opravdu maximální spokojenost. Diky Frenkee a speciálně Veroniko a Jirko.

Pracuji vždy ve váš prospěch
S. F. před 5 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Skvělý přístup, perfektní komunikace, vysoká informovanost a profesionalita.