Mobilní aplikace

Investujte jednoduše a bezpečně

Frenkee vám ve spolupráci s Portu navrhne portfolio a pak vaše peníze investuje do velkého množství cenných papírů a instrumentů z celého světa, například do amerických nebo evropských akcií.

200 000 +

uživatelů důvěřuje Portu.cz

27 mld. Kč

pod správou Portu.cz

10.5 %

průměrný výnos od založení Portu

Kolik investovat a kolik vydělám?

Čím vyšší rizikový profil, tím více může výnos nebo ztráta vaší investice kolísat v čase. Jaký je váš rizikový profil zjistíte vyplněním investičního dotazníku.

Model očekávaného vývoje

Odpovědná varianta (ESG)

Společensky odpovědné firmy

ESG skóre vyšší o 26,9 %

Snížení uhlíkové intenzity o 24,5 %

Zachování finanční výkonnosti

Složení portfolia

Třída aktiv

Zastoupení

 • Zastoupení:
 • Měna:
 • Popis:
 • TER:

Proč investovat s Portu?

6 pádných důvodů

#1

Protože si vede dobře

Podívejte se na výsledky od roku 2013 a jak by to vypadalo s výnosy, pokud bychom vaše portfolio zainvestovali už v roce 2013? Portu portfolia 1 až 10 jsou řazena od relativně nízkého rizika a výnosu (1) až po relativně vyšší riziko a výnos (10).

Proč investovat s Portu?
#2

Chytré technologie i zkušenosti

Při správě investic sází Portu na spojení pokročilé automatizace, vlastního unikátního softwaru a zkušeností portfolio manažerů WOOD & Company, české společnosti s 30letou historií.

#3

Dlouhodobě vyšší výnosy

Průměrný výnos světového akciového trhu byl za posledních 50 let 8,5 % ročně. Podobně může růst i vaše portfolio – vývoj trhu totiž kopíruje.

#4

Flexibilní vklady a výběry

Ideální je dlouhodobé a pravidelné investování. Dodatečný jednorázový vklad však můžete zaslat kdykoli a stejně tak peníze i vybrat.

#5

Prémiové služby pro všechny

Přístup k odborné správě financí si zaslouží každý. S Portu získáte globálně diverzifikované portfolio na míru, ať už investujete milion nebo třeba jen 500 korun.

#6

Vše máte na jednom místě ve Frenkeeho chytré aplikaci

Jak se vašim investicím daří, můžete vidět přehledně ve Frenkeeho mobilní aplikaci. A investovat přes ni do celého světa.

„Šikovná appka“ - Karel B.
Proč investovat s Portu?

Jak začít

Celé vám to nezabere víc jak 10 minut

 • Založte si účet na Frenkeem

 • Nejdříve vás poznáme

  Nejprve zjistíme, jaký máte investiční cíl, jaké jsou vaše znalosti a zkušenosti s investováním a jak se stavíte k riziku. Jen tak můžeme vybrat tu nejvhodnější investici pro vás.

 • Vybereme vhodnou investici

  Navrhneme, jak by mělo vypadat vaše portfolio, aby vám sedělo jako šaty na míru. Zkušenější investoři však můžou vzít investici do svých rukou a nastavit si strategii vlastní nebo investovat tematicky.

 • Bezpečně ověříme vaši totožnost

  Stejně jako předchozí kroky, i vyplnění osobních údajů zvládnete odkudkoli během pár minut. My vaši identitu bezpečně ověříme a založíme vám Portu.

 • Převedete peníze a my je zainvestujeme

  Nyní už stačí jen poslat váš první vklad a nechat peníze pracovat za vás. Vývoj vašich investic pravidelně monitorujeme a kontrolujeme. Vy tak můžete svůj drahocenný čas trávit jinde.

Co na Frenkeeho říkáte?

Frenkee aplikace od vás získal na Google Play a AppStore 5.0 hvězdiček. Děkujeme!

Pracuji vždy ve váš prospěch
Radek Hudák před 5 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

S Frenkeem jsem řešil hypotéku a některá pojištění. Vždycky super a rychlé jednání. Prakticky vše vyřízeno v pohodě online, takže pro mě ideální.

Pracuji vždy ve váš prospěch
Jan Kubíček před 8 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Přes Frenkee jsem řešil hypotéku již 2x a jsem velice spokojený. Osobní přístup, flexibilita, rychlá komunikace a profesionalita poradců. Doporučuji všem, kteří hledají poradenství ve finančních službách.

Pracuji vždy ve váš prospěch
Jakub Vrzák před 7 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Služeb společnosti Frenkee jsem využil, když mi moje banka na poslední chvíli zamítla financování projektu a potřeboval jsem to rychle vyřešit. Profesionální servis mě mile překvapil a rozhodně služby Frenkee doporučuji všem !

Pracuji vždy ve váš prospěch
Radek M. před rokem
Pracuji vždy ve váš prospěch

Využil jsem finančního poradenství od společnosti Frenkee k získání podkladů k mé bakalářské práci. Velmi mi tak usnadnili práci a bez nutnosti zdlouhavého obvolávání jednotlivých bank mi zaslali nabídky vybraných hypotečních bank. Přehledy jsou zpracované přehledně a jednoduše a zároveň obsahují všechny podstatné informace a jednotlivá vyčíslení. Se vším poradí a vysvětlí. Bonusem už je pak jen rychlá reakce. :)

Pracuji vždy ve váš prospěch
Lukáš Krist před 11 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Perfektní služba. Od povinného ručení pres nejvýhodnější hypotéku. Vse na jednom miste a online. A kdyz uz je nutný kontakt, primo vzorně se o vás postarají. Vlastní zkušenosti. Postupně pod Frenkeeho presouvam veškeré pojištění, mam pres něj hypotéku a opravdu maximální spokojenost. Diky Frenkee a speciálně Veroniko a Jirko.

Pracuji vždy ve váš prospěch
S. F. před 5 měsíci
Pracuji vždy ve váš prospěch

Skvělý přístup, perfektní komunikace, vysoká informovanost a profesionalita.

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

Frenkee aplikace hlídá smlouvy a lepší podmínky za vás

 • Ušetří v průměru 2 800 Kč na smlouvu
 • Každý den kontroluje ceny, podmínky a sazby na trhu...
Více o aplikaci
 • Průměrné 
  hodnocení:
 • 5.0